Вітаємо ТНЕУ із високою позицією у рейтингу UI GreenMetric!

Вітаємо ТНЕУ із високою позицією у рейтингу UI GreenMetric!

 

 Університет Індонезії (UI) 19 грудня 2018 року опублікував результат UI GreenMetric World University Rankings 2018. Цього року в ньому взяли участь 719 університетів з 81 країни.

 

U-Multirank – це багатовимірний підхід до міжнародного рейтингу закладів вищої освіти. Він порівнює результати університетів у п’яти вимірах діяльності: 1– викладання та навчання, 2 – дослідження, 3 – передача знань, 4 – міжнародна орієнтація та 5 – регіональні залучення. Університетський рейтинг UI GreenMetric є першим і єдиним рейтингом університетів у світі, який вимірює прихильність кожного з університетів до розробки «екологічно чистої» інфраструктури.

 

U-Multirank є незалежним рейтингом, підготовленим за рахунок фінансування за програмою Erasmus + Європейської Комісії. Робота консорціуму U-Multirank контролюється Консультативною радою. Прозорий підхід U-Multirank дозволяє студентам, університетам, підприємствам, політикам та урядам бути краще проінформованими про те, як працюють університети в усьому світі.

 

Щиро вітаємо Тернопільський національний економічний університет, який посів 440 місце серед університетів світу й 4 позицію серед представлених у рейтингу закладів вищої освіти України! Незважаючи на те, що ТНЕУ лише три місяці у рейтингу UI GreenMetric, робочій групі вдалося досягнути вагомого результату!

 

http://www.tneu.edu.ua/news/14729-vtayemo-tneu-z-visokoju-pozicyeju-u-rejtingu-ui-greenmetric.html

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

🌍🌿 Існує величезний розрив між поточними та бажаними діями, які необхідно вжити заради обмеження рівня глобального потепління до показника нижче 2°С до кінця століття. Відповідно до останньої Доповіді ООН (UN Environment) щодо розриву в рівнях викидів за 2018 рік, цей розрив буде постійно збільшуватись, якщо країни не виконуватимуть свої зобов’язання щодо скорочення викидів парникових газів.

Наразі світові лідери переглядають існуючі та обговорюють нові шляхи боротьби з глобальним потеплінням до 2100 року під час Конференції ООН з питань зміни клімату #COP24, яка проходить з 3 по 14 грудня у Польщі.

Переглянути Доповідь щодо розриву в рівнях викидів за 2018 рік https://bit.ly/2KsiXrW

#COP24 #ClimateAction #ClimateChange

Світлина від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.